Фустан

Фустан

Шифра на производ: PR1921
Шарен син фустан
0,00 ДЕН
1.290,00 ДЕН
1.290,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 38
  • 44
  • 46
  • 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во список на омилени производи
24%вискоза 72% полиестер 4%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Црн фустан до колена
1.590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Шарен фустан со копчиња
1.890,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Кафеав фустан со џебови
1.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Црвен шарен макси фустан
890,00 ДЕН
Зумирај