Блуза

Блуза

Шифра на производ: PR1928
Бела блуза со цни линии
0,00 ДЕН
590,00 ДЕН
590,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во список на омилени производи
100%памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Блузи PR1948
Тегет блуза со набор
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1947
Тегет кратка блуза
690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1946
Тегет блуза со бели цветови
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1945
Зелена блуза со бели цветови
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1943
Црна блуза со бели кругови
590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1941
Бела блуза со сребрени точки
650,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1929
Крем блуза со зелени линии
750,00 ДЕН
Зумирај