Блуза

Блуза

Шифра на производ: PR1926
Црна блуза со набор на ракави
Зачувај во список на омилени производи
71%вискоза21%полиестер 7%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Блузи PR1948
Тегет блуза со набор
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1947
Тегет кратка блуза
690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1946
Тегет блуза со бели цветови
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1945
Зелена блуза со бели цветови
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1943
Црна блуза со бели кругови
590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1941
Бела блуза со сребрени точки
650,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1929
Крем блуза со зелени линии
750,00 ДЕН
Зумирај