Блуза

Блуза

Шифра на производ: PR1920
Крем боја полуролка
0,00 ДЕН
590,00 ДЕН
590,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 8
  • 10
  • 12
  • 14
  • 16
  • 18
  • 20
  • 22
  • 24
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во список на омилени производи
49%полиестер44%памук7%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Блузи PR1948
Тегет блуза со набор
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1947
Тегет кратка блуза
690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1946
Тегет блуза со бели цветови
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1945
Зелена блуза со бели цветови
550,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1943
Црна блуза со бели кругови
590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1941
Бела блуза со сребрени точки
650,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Блузи PR1929
Крем блуза со зелени линии
750,00 ДЕН
Зумирај